JerzyKobylarz

Jerzy Kobylarz

trener
Marek Hańczuk

Marek Hańczuk

trener
Rafał Tarnik

Rafał Tarnik

trener
Jakub Rebs

Jakub Rebs

trener

Przez 17 lat był instruktorem psów służbowych. Szkolił psy patrolowe, tropiące, do wyszukiwania zapachów narkotyków i zapachów materiałów wybuchowych. Wyszkolił około 250 psów służbowych. Od wielu lat prowadzi zajęcia dla właścicieli psów cywilnych. Zajmuje się szkoleniem szczeniąt oraz psów dorosłych. Wyszkolił ponad 1000 psów. Właściciel 3 letniej suni rasy pekińczyk.

Od 19 lat zajmuje się tresurą psów służbowych. Specjalizuje się w szkoleniu psów tropiących i obronnych. Ze szczególnym zamiłowaniem realizuje szkolenia z zakresu posłuszeństwa ogólnego. Od wielu lat prowadzi zajęcia grupowe oraz indywidualne dla szczeniąt i psów dorosłych. Posiadacz 11 letniego teriera walijskiego.

Przez 11 lat pełnił służbę jako przewodnik psa. Od 3 lat jest instruktorem tresury psów służbowych. Jest specjalistą w zakresie szkolenia psów tropiących i obronnych. Pasjonat nowych wyzwań w dziedzinie szkolenia psów.

Swoje doświadczenie zdobywał pełniąc służbę przez 5 lat jako przewodnik psa. Od 10 lat jest instruktorem psów służbowych. W szczególności specjalizuje się w szkoleniu psów obronnych a także do wyszukiwania zapachów narkotyków. Jego pupil to sunia shih tzu.