Jerzy Kobylarz

trener

Marek Hańczuk

trener

Rafał Tarnik

trener

Jakub Rebs

trener

Przez 17 lat był instruktorem psów służbowych. Szkolił psy patrolowe, tropiące, do wyszukiwania zapachów narkotyków i zapachów materiałów wybuchowych. Wyszkolił około 250 psów służbowych. Od wielu lat prowadzi zajęcia dla właścicieli psów cywilnych. Zajmuje się szkoleniem szczeniąt oraz psów dorosłych. Wyszkolił ponad 1000 psów. Właściciel 3 letniej suni rasy pekińczyk.

Od 19 lat zajmuje się tresurą psów służbowych. Specjalizuje się w szkoleniu psów tropiących i obronnych. Ze szczególnym zamiłowaniem realizuje szkolenia z zakresu posłuszeństwa ogólnego. Od wielu lat prowadzi zajęcia grupowe oraz indywidualne dla szczeniąt i psów dorosłych. Posiadacz 11 letniego teriera walijskiego.

Przez 11 lat pełnił służbę jako przewodnik psa. Od 3 lat jest instruktorem tresury psów służbowych. Jest specjalistą w zakresie szkolenia psów tropiących i obronnych. Pasjonat nowych wyzwań w dziedzinie szkolenia psów.

Swoje doświadczenie zdobywał pełniąc służbę przez 5 lat jako przewodnik psa. Od 10 lat jest instruktorem psów służbowych. W szczególności specjalizuje się w szkoleniu psów obronnych a także do wyszukiwania zapachów narkotyków. Jego pupil to sunia shih tzu.